مدیرعامل راه آهن با خانواده شهدا دیدار کرد
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن به مناسبت 22 اسفند روز شهید، به صورت تصویری با خانواده چند شهید راه آهن دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، سعید رسولی در این ارتباط تصویری زنده گفت: شهدا و خانواده های آنان، چشم و چراغ ملت و موجب سرافرازی و برکت این کشور هستند.
وی ادامه داد: خانواده بزرگ راه آهن جمهوری اسلامی ایران به شهدای عزیز خود افتخار می کند و خانواده آنها را گرامی می داریم.
به گفته رسولی؛ واقعیت این است که ما وظیفه داریم ادامه دهنده راه شهدا باشیم و این راه را با همت بلند و خدمت شایسته به مردم ادامه دهیم.
مدیرعامل راه آهن خاطرنشان کرد: برای بزرگداشت نام و یاد شهدای عزیز، ساختمان مرکزی راه آهن به نام 《شهدای راه آهن》و ساختمان ادارات کل همه مناطق راه آهن به نام شهدای راه آهن آن منطقه نامگذاری شد.
وی با اشاره به برگزاری مسابقه ملی طراحی بنای یادبود شهدا و ایثارگران راه آهن گفت: لوح و بناهای یادبود برتر مسابقه ملی طراحی بنای یادبود شهدا و ایثارگران راه آهن در فضای ایستگاه های راه آهن نصب می شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شهدا بهترین و عالی ترین الگو برای خدمت هستند چرا که آنها جان شیرین خود را برای آرامش و امنیت ما نثار کردند پس ما با الگو قرار دادن آنها، می بایست در هر جایگاه و مسؤلیتی که هستیم بهترین خدمت را به مردم و کشورمان ارایه دهیم.
 
تاریخ:
1399/12/22
تعداد بازدید:
1225
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
كد امنيت
آدرس: تهران،  بالاتر از میدان آرژانتین، بلوار نلسون ماندلا، ساختمان شهدای راه آهن
تلفن: 55121    نمابر: 55647086    پیام کوتاه: 3000300    کدپستی: 1519630807    پست الکترونیکی: info@rai.ir
 
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به راه آهن جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Powered by DorsaPortal