اپلیکیشن
 
 اپلیکیشن "قطار من" بر اساس نیازمندی‌های مسافرین شبکه ریلی جهت اطلاع‌رسانی صحیح زمان و برنامه حرکت قطارها و امکانات ایستگاهی تولید گردیده است. هدف از اجرای این سامانه تسهیل برنامه‌ریزی سفر با قطار برای مسافرین، ارتقاء کیفیت خدمات مسافری و تکریم مسافرین راه‌آهن و مستقبلین ، کاهش شکایات، سؤالات و مراجعات حضوری جهت دریافت اطلاعات جهت رفاه حال مسافرین گرامی می باشد.

بخش های مختلف اپلیکیشن قطار من:
جستجوی قطار:
امکان جستجوی قطارهای مورد نظر مسافر در مسیر ، تاریخ و ساعت انتخابی در این بخش از سیستم وجود دارد ، این ماژول لیست قطارهای موجود جهت خرید بلیت و همچنین قطارهای در حال سیر را در اختیار مراجعین قرار می دهد.
بلیت:
امکان نمایش اطلاعات بلیت خریداری شده مسافر با وارد کردن شماره سریال بلیت در این بخش وجود دارد.
مقررات سفر:
امکان دستیابی مسافر به تمامی اطلاعات مورد نیاز در خصوص قوانین و مقررات سفر ریلی با مراجعه به بخش هایی نظیر استرداد بلیت، استرداد بلیت اینترنتی ، مفقود شدن بلیت، شرایط پرداخت خسارت مسافر و ...وجود دارد ، همچنین مسافر با مراجعه به بخش ثبت شکایت ، پیشنهاد و انتقاد می تواند در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ارائه نظر مستقیماً به سیستم شکایات راه آهن 5149 متصل و کدرهگیری نظر خود را از طریق پیامک دریافت نماید .
اطلاعیه ها:
امکان دستیابی به اطلاعات ضروری سفر از قبیل تاخیرات و کنسلی ها، بلیت قطارهای فوق برنامه و ....با نمایش نوتیفیکیشن بر روی گوشی همراه مسافر در این ماژول وجود خواهد داشت.
ایستگاه ها:
امکان مشاهده امکانات ایستگاه های مسیر جهت استفاده مسافرین در این بخش وجود دارد.
 
 
تاریخ به روز رسانی:
1398/07/01
تعداد بازدید:
4966
آدرس: تهران،  بالاتر از میدان آرژانتین، بلوار نلسون ماندلا، ساختمان شهدای راه آهن
تلفن: 55121    نمابر: 55647086    پیام کوتاه: 3000300    کدپستی: 1519630807    پست الکترونیکی: info@rai.ir
 
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به راه آهن جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Powered by DorsaPortal