برنامه قطار من

اپلیکیشن "قطار من" بر اساس نیازمندی‌های مسافرین شبکه ریلی جهت اطلاع‌رسانی صحیح زمان و برنامه حرکت قطارها و امکانات ایستگاهی تولید گردیده است. هدف از اجرای این سامانه تسهیل برنامه‌ریزی سفر با قطار برای مسافرین، ارتقاء کیفیت خدمات مسافری و تکریم مسافرین راه‌آهن و مستقبلین ، کاهش شکایات، سؤالات و مراجعات حضوری جهت دریافت اطلاعات جهت رفاه حال مسافرین گرامی می باشد.

بخش های مختلف اپلیکیشن قطار من

 جستجوی قطار

امکان جستجوی قطارهای مورد نظر مسافر در مسیر ، تاریخ و ساعت انتخابی در این بخش از سیستم وجود دارد ، این ماژول لیست قطارهای موجود جهت خرید بلیت و همچنین قطارهای در حال سیر را در اختیار مراجعین قرار می دهد.

 بلیت

امکان نمایش اطلاعات بلیت خریداری شده مسافر با وارد کردن شماره سریال بلیت در این بخش وجود دارد.

 مقررات سفر

امکان دستیابی مسافر به تمامی اطلاعات مورد نیاز در خصوص قوانین و مقررات سفر ریلی با مراجعه به بخش هایی نظیر استرداد بلیت، استرداد بلیت اینترنتی ، مفقود شدن بلیت، شرایط پرداخت خسارت مسافر و ...وجود دارد ، همچنین مسافر با مراجعه به بخش ثبت شکایت ، پیشنهاد و انتقاد می تواند در صورت وجود هرگونه مشکل و یا ارائه نظر مستقیماً به سیستم شکایات راه آهن 5149 متصل و کدرهگیری نظر خود را از طریق پیامک دریافت نماید .

 اطلاعیه ها

امکان دستیابی به اطلاعات ضروری سفر از قبیل تاخیرات و کنسلی ها، بلیت قطارهای فوق برنامه و ....با نمایش نوتیفیکیشن بر روی گوشی همراه مسافر در این ماژول وجود خواهد داشت.

 ایستگاه ها

امکان مشاهده امکانات ایستگاه های مسیر جهت استفاده مسافرین در این بخش وجود دارد.

جهت دریافت برنامه لطفا کلیک نمایید. /Dorsapax/Data/Sub_0/File/MyTrain.apk
310
644
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal