هفته نهم در سه‌شنبه‌های ریلی با طعم فناوری
نهمین رویداد سه‌شنبه‌های ریلی با طعم فناوری، امروز 23 دیماه در ساختمان شهدای راه آهن برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، در نهمین سه‌شنبه‌ ریلی، روش های نوین برداشت اطلاعات پل ها و زیر ساخت های ریلی (با مشارکت دانشگاه تربیت مدرس)، تجربیات برداشت هوشمند داده ها از پل (با مشارکت دانشگاه علم و صنعت ایران) و برنامه عملیاتی به منظور پیشبرد سامانه هوشمند نت پل ها(Bms) توسط کارشناسان مرتبط ارائه شد.
سعید رسولی مدیرعامل راه آهن نیز که از طریق ارتباط زنده اینترنتی در این رویداد حضور داشت از همکاران شبکه ریلی بابت پرداختن به موضوعات فناورانه و تلاش در جهت افزایش بهره وری شرکت راه آهن قدردانی کرد.
وی ابراز امیدواری کرد با توجه به استقبال اتحادیه بین المللی راه آهن ها(UIC) از رویداد سه‌شنبه‌های ریلی در شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، به زودی این رویداد به سه شنبه های ریلی خاورمیانه تبدیل شود تا راه آهن های کشورهای منطقه بتوانند از تجربیات و دستاوردهای یکدیگر بهره مند شوند.
قائم مقام راه آهن نیز در این رویداد گفت: برای اینکه درک بهتری از شیوه های جدید صورت بگیرد و از این روشها، استفاده عملیاتی شود باید تحلیل فنی و اقتصادی از روشهای مختلف صورت بگیرد تا تصمیم گیرندگان با دید عمیق تری تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.
بیان بازخورد و نظرات همکاران درباره ایده های مطرح شده در سه شنبه های ریلی و مشارکت بیشتر همکاران مناطق راه آهن، از دیگر موضوعاتی بود که حسین عاشوری بر آن تاکید کرد.
معاون تامین سرمایه و اقتصاد حمل و نقل، سخنران دیگر نهمین رویداد سه‌شنبه‌های ریلی با طعم فناوری گفت: در دنیای امروز، سازمان ها بدون نوآوری و خلاقیت نمی توانند در انجام وظایف خود موفق باشند و استفاده از فن آوریها، سازمان ها را به سرعت به سوی بهره وری سوق خواهد داد.
نوراله بیرانوند با بیان اهداف و رویکردهای مرکز پیشرفت جهادی راه آهن ادامه داد: ایجاد فضای نوآوری و رویکرد فناورانه در حل مسائل، ترویج رویکرد هوشمند سازی و دیجیتال سازی، حداکثرسازی مشارکت ذی نفعان راه آهن، مشارکت هدفمند و روشمند همکاران، جامعه دانشگاهی و نخبگان، اولویت بندی مسائل ریلی، جذب مشارکت سایر ذینفعانی که به مسائل فناوری کمک می کنند و چابک سازی فرآیندها از مهمترین اهداف برگزاری مستمر رویداد سه‌شنبه‌های ریلی با طعم فناوری است.
وی تاکید کرد: اهداف و رویکردهای مرکز پیشرفت جهادی راه آهن، ما را با سرعت بیشتری به سوی هدف اصلی شرکت راه آهن که افزایش سهم راه آهن در حمل بار و مسافر کشور و افزایش سطح کیفیت خدمات به مسافران و مشتریان است، سوق خواهد داد.
آخرین اخبار فناورانه و رویدادهای ریلی را می توانید از طریق کانال های مجازی اینستاگرام، تلگرام و آی گپ به نشانی @RailTechnology و سامانه تلویزیون اینترنتی راه‌آهن به نشانی railtv.ir دنبال کنید.
تاریخ:
1399/10/23
تعداد بازدید:
902
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
كد امنيت
آدرس: تهران،  بالاتر از میدان آرژانتین، بلوار نلسون ماندلا، ساختمان شهدای راه آهن
تلفن: 55121    نمابر: 55647086    پیام کوتاه: 3000300    کدپستی: 1519630807    پست الکترونیکی: info@rai.ir
 
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به راه آهن جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Powered by DorsaPortal